AS REALITY TRENČÍN – realitný server


Vyhľadávanie v databáze nehnuteľností

Chcete kúpiť alebo prenajať?

Pri osobnom stretnutí zistíme Vaše požiadavky a pokúsime sa Vám bezplatne nájsť vhodný typ nehnuteľnosti za účelom kúpy alebo prenájmu v požadovanej lokalite. V prípade nájdenia vhodnej nehnuteľnosti zabezpečíme všetky potrebné náležitosti smerujúce k uzatvoreniu zmluvy o prevode vlastníctva alebo k uzatvoreniu nájomnej zmluvy.

Predávate alebo prenajímate?

Ponúkame Vám komplexné spracovanie a prezentáciu Vašej nehnuteľnosti.

Pri osobnom stretnutí s Vami nafotíme Vašu nehnuteľnosť, zaradíme ju bezplatne do ponuky našej realitnej kancelárie, do inzercie na našej web stránke, inzercie na realitných portáloch a v printových regionálnych médiách. Následne Vám ponúkame všetky naše služby.

Okrem toho máte možnosť výberu medzi výhradnou a nevýhradnou spoluprácou s našou realitnou kanceláriou. V prípade výhradnej spolupráce je ponuka Vašej nehnuteľnosti exkluzívne len v našej realitnej kancelárii, pričom Vašim bonusom za exkluzivitu je masívnejšia bezplatná inzercia nehnuteľnosti na realitných portáloch, v regionálnych médiách + lokálna inzercia umiestnená na predmetnej nehnuteľnosti. V prípade nevýhradnej spolupráce svoju nehnuteľnosť predávate aj po vlastnej línii resp. prostredníctvom ďalších realitných kancelárií.

Výška provízie našej realitnej kancelárie je stanovená vždy dohodou (niekedy je to dohodnuté percento z konečnej predajnej ceny nehnuteľnost , inokedy zase vzájomne dohodnutá fixná suma nad rámec Vašej predajnej ceny). V prípade prenájmu je odmenou realitnej kancelárie jeden mesačný nájom.

Naše služby:

Zaplatíme za Vás:

Poznámka: poplatky za znalecké a iné posudky, geometrické plány, špeciálne právne služby, prekladateľské služby a za iné špecifické podklady, listiny potrebné k uzatvoreniu obchodného prípadu si klient hradí sám

Dokumenty na stiahnutie:


Hlavná navigácia:

LOGO: Realitna unia